22 Şubat 2013

Teleservice Müşteri Hizmetlerinin Sorumsuzluğu!

8 Şubat 2013 tarihinde Iphone 4 cihazımı Ankara'dan teslim ettim. Bana cihazımın gelip gelmediğini devamlı internetten kontrol etmemi, telefonla kendilerinden hiçbir bilgi alamayacağımı söylediler. Ben de her gün internetten takip ettim. Son test aşamasında, İstanbul'da gözüküyordu. En sonunda bugün (22 Şubat) İstanbul ana merkezi aradım.


Bana 14 Şubat'tan beri cihazımın Ankara'da olduğu söylendi. İnternette cihazım İstanbul'da gözüküyor dedim. İsterseniz şikayet edin ne yapalım dediler. 8 gündür telefonsuz kaldım. Sorumsuzluk, ilgisizliğin yanı sıra üslupları da profesyonellikten uzaktı. Cihazımın tamirinden de memnun kalmadım. Cihaz alırken garantisinin Teleservice olmamasına dikkat edin.

Ömer 117 Okunma

Cevaplar

  • Ömer28 Mayıs 2015

    7 ay sonra, yani telefonumun garantisi bitince verdiğiniz cevap için ne kadar teşekkür etsem azdır. Telefonumu değiştirdim, Teleservice kullanmıyorum. Böylelikle sorun yaşamıyorum.

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön