18 Mayıs 2015

Teleservice İletişim Sorunu!

20 iş gününü aşan servis süresine rağmen bir geri bildirim alamadım, ulaşabileceğim iletişim kanalları üzerinden denemelerim sonuçsuz kaldı. Çaresizce Vodafone'dan tedarikçisi olan firmaya belki konu hakkında bildirim yapması için bir yaptırımda bulunabileceğine dair bir talepte bulundum. Tabii ki kendileri buna hiçbir şekilde olumlu bakmadılar. Buradaki şikayetim sonrası da dönüş olmazsa yasal yollara başvuracağım.

Bilal 888 Okunma

Cevaplar

  • Bilal20 Mayıs 2015

    Firma tarafından konu hakkında otomatik cevaplar harici tarafıma hiçbir dönüş yapılmadığı için yasal kanallarla konunun çözülmesi adına başvurularda bulunuyorum.

  • Teleservice Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön