17 Haziran 2015

Teleservice Huawei G-7 Program Yüklenmemiş!

Yaklaşık bir hafta önce wi-fi arızası sebebiyle Huawei G-7 marka telefonumu Teleservice'e verdim. Telefonumun ana kartı değişmiş ve yazılım yüklenmiş fakat telefonumu kontrol ettiğimde ayarlar bölümü hareket kontrolü kısmının boş olduğu menünün yüklenmediğini fark ettim. Şimdi yeniden gönderip yeniden beklemek zorundayım neden mağdur etmek için uğraşıyorsunuz? Neden bu işe hizmet vermek değil de kazanç olarak bakıyorsunuz? Teleservice ilgili hiçbir müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmek mümkün değil. Bu çağda bu anlayış olur mu iletişim kuracak muhatap bulamıyoruz. Kendimize tamamen kapalı kutu ayrıca telefonuma hareket kontrolü kısmının neden yüklenmediği konusunda bilgi almak istiyorum.

Murat 307 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Haziran 2015

    Kaç gün geçti hala cevap bekliyorum aynı mesajı kopyala yapıştır kandırıyorlar insanları sonucu ne olursa olsun hukuki hakkımı sonuna kadar arayacağım. Ne arayan var ne soran telefonu 18 ine servise verdim telefon 24 une daha yeni İstanbul'a kargolanmış bu kadar vurdumduymazlık bu kadar sorumsuz bir anlayış olur mu bu sürede telefonum nerede nasıl bir işlem gördü cevap bulmak mümkün değil insanları tamamen salak yerine koyan bir anlayış bu ülkede insanları haklarını aramaz salak yerine koyuyorlar kimsenin arayacaği ve ilgilendiği yok bu servise olan inancımı tamamen yitirdim ve güvenimi kaybettim.

  • Teleservice Temsilcisi17 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön