02 Kasım 2016 #6836793

Teleservice Hatalı Montaj

Xperia Z3 cihazımı kameranın camı buğulandığı ve ekran kendiliğinden ben dokunmadan işlem yapmaya başladığı için Teleservice'e gönderdim. Normal de cihazın su geçirmeme özelliği olmasına ve cihaz su geçirmesine rağmen yani hatalı üretim olmasına rağmen cihazın yenisini göndermek yerine tamir edip gönderdiler. Daha önce aynı nedenle cihazı garantiye gönderen arkadaşıma yeni cihaz hatta üst modeli geldi.


Neyse cihaz geldi çalışıyor, sıkıntı yok derken geldiği gün şarja takacağım, manyetik şarj başlığı temas etmiyor ve cihazım şarj olmuyor. Gözle görünen bir eğri montaj olayı var. Resmen manyetik şarj kısmı bir tarafında açıklık var, diğer tarafında açıklık yok. Neyse bu konu ile ilgili mail attım. Bana cevaben iki iş günü içerisinde size dönüş yapılacaktır diye bir mail atıldı. Fakat ne cevap var, ne dönüş. Kesinlikle yaptıkları hatayı düzeltmek adına bir çabaları yok. Sony firmasınada yakışmıyor.

Hacı 1.338 Okunma

Cevaplar

  • Hacı25 Kasım 2016

    Teleservice den bugün mail geldi Değerli Müşterimiz, cihazınızın servis süreçleri tamamlanmış olup, 15 Kasım da tarafınıza teslim edilmiştir. Saygılarımızla, benim yazdığım soruna bakın bir de verdikleri cevaba bakın resmen dalga geçiyorlar. Ben zaten 15 Kasım'da cihazı teslim alınca sorunlarla karşılaşıp bunlara mail atıyorum bana verdikleri cevap bu.

  • Hacı19 Kasım 2016

    Manyetik şarj aparatı arızalı olan Xperia Z3 cihazımı Teleservice gönderdim. Cihaz bataryası değişmiş olarak geri geldi. Cihazı gönderirken bataryada problem yoktu kesinlikle. Neyse cihaz geldi şarja taktım %80 iken çıkarttım. Daha sim kartımı takmadan sadece açık vaziyette cihaz aşırı ısındı. Cebimden çıkartıp bir kenara bıraktım 2 saat sonra şarj hiç dokunmadığım halde %30 a düştü. Neyse sim kartı takip deneyeyim dedim kartı taktim görmüyor mobil ağ bulunamiyor yazıyor ve iki dakikada aşırı ısınma yapıyor. Bu sorunu iki defa Teleservice e mail attım fakat 2 gündür cevap yok. Anlayacağınız Teleservice hazır çalışan problemi olmayan sadece manyetik şarj kısmından şarj olmadığı için gönderdiğim cihazımı bozup geri gönderdi bana ve mail ime cevap vermiyorlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön