25 Eylül 2014

Teleservice Hala Yedek Parça Bekleniyor

Telefonumu garantiye yolladığıma pişman eden firma. Yasal süre olan 20 iş gününü aşmasından dolayı tüketici heyetine gideceğimi söyledikten bir gün sonra beni arayıp yeni cihaz yollayacağız dediler hala bir haber yok.

Teleservice internet sitesinden baktığımda telefona hala yedek parça bekleniyor görünüyor. 1 aydan daha fazla süredir sizi bekliyoruz tüketici heyetini duyunca arayıp telefonunuzu yenileyeceğiz diyorsunuz ama sonuç kocaman bir sıfır. Hem iş konusunda yavaşsınız hem de telefonunuzu yenileyeceğiz diye tüketiciyi yanıltıyorsunuz. Suç sizde değil sizin verdiğiniz garantiye güvenip telefon alan bende.

Fatma 178 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

  • Fatma29 Eylül 2014

    Daha önce de belirttiğim gibi tüketiciyi yanıltmak için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz. Geçtiğimiz hafta telefonunuzu yenileyeceğiz dediniz, sözde kargoya telefonu verdiniz ve nasıl olduysa o kargo kayıp oldu. Sonrasında kargonuz bir aksaklık olmuş ve bize dönmüş diyorsunuz bu yapılan müşteriyi aldatmak değilde nedir. Bana bunu açıklayacak tek bir tane mantıklı cümle kuramayacaksınız bunu sizde biliyorsunuz. Ancak uzmanlığınızı müşterileri perişan etmek, zor durumda bırakmak anlamında yaptığınız için devam edin böyle sürünceme de bırakmaya. İnsanlara sözde verdiğiniz güven! ile AHLAKLI ve DÜRÜST bir şekilde iş yaptığınızı kanıtlayın artık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön