09 Eylül 2013 #2000667

Teleservice Garanti Kapsamı Dışında Bırakarak Ücret İstiyor!

1.5 yıl önce aldığım Sony Ericson SE E15İ Blacmk model telefonum kendiliğinden kapanarak şarj almıyor hale geldi. Şarj aldığı zaman ise telefon açılmadı ve programsal hata verdi. 16 Ağustos 2013 tarihinde garanti kapsamında verdiğim cep telefonumun , arızasına karşın 20 gün sonra gelen geri dönüş de ise kullanıcı hatası olduğu bildirildi.


Teleservice, telefonun mevcut piyasa fiyatından daha fazla fiyat istenerek (562 TL ) yenisi ile değiştirilebileceği söylendi. Aldığım yere telefonu ücreti dahilinde tamirinin yaptırılması durumunda yaptırabileceğimi de söylememe rağmen ; hiçbir geri dönüş gelmedi. Aynı zamanda kullanıcı hatası olarak yapılan geri dönüşte, hatanın ne olduğu da ve telefonun durumu da yazmıyor.

Veysel 114 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Veysel12 Eylül 2013

    teleservis firması servis hizmetinden çok satış yapmaya çalışıyor izlenimi verdi bana.

  • Veysel10 Eylül 2013

    teleservisi aradım konu hakkında detaylı bilgiyi biraz zor da olsa aldım ... bana söylenilen şey; servis size detaylı rapor yazmak zorunda değil. telfonunuzun tamiri faiş fiyat olduğu için biz size değiştirmeyi tavsiye ediyoruz. ben çok yüksek meblada olsa yaptıracam diyorum bana fiyat verin diyorum fiyat veremeyiz lab kırığı var tamir edilmez diyor. hani tamir edilmezdi diyorum , çok yüksek mebla tutar diyor.. lab kırığı neden kırılır kullanıcı hatası olduğuna dair raporu bana mail atın bilinçleneyim aynı hatayı bir daha yapmayayım diyorum yollamak zorunda değiliz diyor. sony e durumu anlattığımda da teleservis ne diyorsa o diyor. ciddiyetsiz iki firma ile karşı karşıyayım. kimse bana ulaşmıyor . ben koşturuyorum ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön