01 Şubat 2014 #2269826

Teleservice Değişimi Muadil Cihazla Yapmıyor

23 ocakta Xperia neo v telefonumu Teleservice'e gönderdim. 31 ocakta geldi değişim kararı alınmış, kargo gelene kadar haberim olmadı. Gelen telefon Xperia miro. Android sürümü dışında her şeyi ile benim telefonumun çok altında bir model. Tabi ki hakkımı bırakmam.

Demet 863 Okunma

Cevaplar

  • Demet02 Ekim 2014

    Çözüm aşamasındaki tutum sadece "hakkıma razı olmam" yönündeydi. Çözüm için tutumları da yok çünkü 1 şubatta yazılana 15 eylülde cevap veriyorlar. Şikayetime karşılık zaten aradığım numarayı tekrar ara diyorlar. Asla tercih etmem...

  • Demet02 Ekim 2014

    Sorun devam etti elbette. Değişim yapılan telefonu kullanıyorum kaç aydır kullanmak zorunda bırakıldım. Bana sorulmalıydı değişim mi yoksa para iadesi mi istediğim . Onu geçiyorum haber bile verilmedi değişim kararı. Ne menüsü ne ekran kalitesi ne özellikleri ne şekli benim istediğim şekilde değil. benim gözümde sadece android sürümü yüksek. Diğer telefonda yaşadığım sıkıntıların aynısını bunda da yaşıyorum ama garanti belgesi gönderilmediği için başvuru dahi yapamıyorum.

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön