31 Aralık 2015

Teleservice Çok Sorunlu!

Arızalı cihazımı yetkili servisi olan Teleservice'ye gönderdim. 1.12.2015'de firmaya ulaştı ve 3.12.2015'de sorun giderildi diye bir SMS geldi. Dört gün sonra cihaz bana gelmeyince E-posta ile gönderi bilgisi istedim. Paketim eksik bilgi nedeniyle 5 gündür kargoda bekliyormuş arayıp kendime yönlendirdim. Cihazımı deneyip arızanın giderildiğini fakat başka bir sorunu olduğunu gördüm. Cihazı tekrar geri gönderdim. 16.12.2015'de firmaya ulaşan cihazımdan 27.12.2015'e kadar haber alamadım ve E-posta ile bilgi istedim. Gelen mesajda cihazınız 21.12.2015'de gönderilmiştir diyordu. Üstelik yine yanlış bilgi nedeniyle tam 7 gündür paketim kargoda bekliyormuş. Bu nasıl bir yetkili servis anlayışıdır?

Osman 287 Okunma

Cevaplar

  • Osman03 Ocak 2016

    Gönderdiğiniz üründen günlerce haber alamıyorsunuz bilgilendirme sistemi diye bir şeyleri yok. Mail atıp bilgi istiyorsunuz ve çok şaşırtıcı bir haber alıyorsunuz; meğerse paketiniz günler önce kargoya verilmiş fakat bilgi eksikliği nedeniyle yanlış şubeye gitmiş beklemede ya da gönderici firmaya geri dönmüş. Ürünüm iki defadır yanlış adres ve alıcı bilgilerinin verilmemesi nedeniyle gelip geri dönüyor. Bakalım ürünüme ne zaman kavuşacağım. Üretildiği fabrika Almanya eğer oraya göndermiş olsaydım çoktan gider de geri gelirdi. Ama maalesef böyle bir sözde yetkili servis var yazışmaları da buradan paylaşacağım en kısa zamanda.

  • Osman03 Ocak 2016

    Ve daha sonra yanlış şubeye giden ve kargoda beklemede olan paketim tekrar geri gidiyor. Ve teleservisteki yetkili arkadaş kargo sistemindeki adresimi güncellememi istiyor. Kargo firmasına soruyorum böyle bir şey mümkün değil ancak paketi gönderen kişi veya firma yeni bir adres bilgisi verirse bunu yapabiliyoruz diyorlar. Halbuki en başından beri paketim üzerinde açık ve net adresimi ile telefon bilgilerimi bizzat kendim yazmış olmama rağmen gönderici arkadaşlar yanlış bir adrese gönderebiliyorlar. Böyle bir yetkili servis var ve kurumsal bir firma olduğunu iddia ediyor. Ben inanmıyorum çünkü müşteriyle iletişimleri tamamen kopuk. Sadece mail yoluyla haberleşebiliyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön