23 Kasım 2015

Teleservice Cilalı Taş Devri Ayarında Hizmet Veriliyor!

Lumia 925 cihazımı 2 Kasım 2015 tarihinde servise verdim. 13 Kasım'da değişim kararı verildi. Bir haftadır değişim cihazı beklendiği söyleniyor. Aradım servisi, değişimler ortalama kaç gün sürüyor diye sordum. 45 iş günü süresi var diyor. Bu maksimum süre olduğu için "bu süre sonuna kadar kullanılıyor mu? " diye sordum. Yurt dışından geldiği için daha fazla bile sürüyor diyorlar. Sene olmuş 2016 yurt dışından cihaz gelmesi için beklediğimiz süreye bak. Develerle, eşeklerle kervan kurup mu getiriyorsunuz yurt dışından cihazları?

Ali 334 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Aralık 2015

    Adamların telefonunu millet öğrense olacağı bildikleri için belli ki hep özelden arıyorlar. :)

  • Ali24 Aralık 2015

    Yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Nokia ürünlerinin üretici firmasının yönetiminde değişiklik yapılmış olup, ürün firmasının yönetimi Microsoft’a geçmiştir. 568458** siparişinizde yer alan Nokia Lumia 925 16 GB-Siyah ürünün işlemleri, ürünün üretici firmasında yaşanan değişmeden dolayı bizlerce tamamlanamamaktadır. Ürün iade/değişim işlemlerinin hızlandırılıp sürecin tamamlanması için B**** Danışmanlık firmasına bilgilendirme yapılmıştır. Tarafınıza firma tarafından geri dönüş yapılarak işlemleriniz sonuçlandırılacaktır. Bu süreçte sistemimizde kayıtlı olan iletişim numarasızı “gizli aramalara” açık bırakmanızı önemle rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Ali24 Aralık 2015

    Tüketici hakem heyetine gittim, iade için telefonu aldığım yer olan Hepsiburada yı şikayet etmem lazımmış. Durumu Hepsiburada mh ne anlattım. Gelen cevabı sonraki yorumda yazayım, sığmadı. Ben yine de şikayetimi yaptım. Kısa zaman da telefon gelirse telefonu alırım. Ben yeni telefon aldıktan sonra gelirse almayacağım. İade sürecini bekleyeceğim. Durumu aynı olanları bilgilendirmek istedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön