23 Ağustos 2017 #9233352

Teleservice Cihazımı Daha Kötü Hale Getiriyor!

HTC One M8 cihazımı Wifi-Bluetooth çalışmaması sebebiyle garanti kapsamında Teleservice/Ataşehir şubesine gönderdim. Cihazın anakartı değiştirilerek sorun giderildi. Cihazı aldıktan sonra kontrol ederken cihazda bulunmayan sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Kamera lensi yerine takılmamıştı ayrıca telefondaki ikinci kamerada sürekli uyarı veriyordu.


Cihazı tekrar aynı yere gönderdim. Bu seferde cihaz tamir edildi. Tekrar teslim aldım cihazı. Yine herhangi bir sorun var mı diye kontrol ediyordum. Bu seferde üst taraftaki hoparlörün altından arama esnasında sürekli cızırtı geliyor.


Kulağımı bu ses çok kötü etkiliyor. Cihazımı her göndermemde cihazda olmayan sorunlar ortaya çıkıyor. Cihazı garantiye göndermeye korkar oldum. Mail attım en geç iki iş günü içinde cevap verilecek diye mesaj geldi geri dönüş olmadı. Şimdi değişim talep ediyorum, bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Hüseyin 1.078 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin23 Ağustos 2017

    23.08.2017 itibariyle cihazımı tekrar garantiye gönderdim değişim yapılması için bakalım nasıl bir karar çıkacak sonucu buraya yazacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön