04 Eylül 2013 #1993422

Teleservice Bekletiyor!

27. 07. 2013 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan aldığım HTC One Silver telefonum 1 hafta geçmeden sorunlarla karşılaştım . Vatan Bilgisayar Bornova aracılığı ile servise iletildi. HTC desteği aradığımda ilgileneceklerini söylediler ; fakat sürekli hızlandırma yapılacağını söylemelerine rağmen hiçbir ilerleme yok.


Servisi aradığımda hiçbir zaman yetkiliye ulaşamıyorum, maillerime cevapta alamıyorum. Bu kadar ilgisiz bir firma. Telefonumun 2. taksitini ödeyeceğim. Aynı zamanda 60 TL internet paketiyle birlikte bağlı olduğum şebeke operatörüme 2 aydır akıllı telim olmadığı için kullanmadığım faturamı ödemekteyim. Bana ilgiler tarafından muadil (Geçici) telefonda tahsis edilmiyor.

Hüseyin 124 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin15 Eylül 2014

    Cihazım seri üretim kaynaklı olduğunu düşündüğüm sebeplerden dolayı fatura tarifinden bir kaç gün sonra servise ilettim. Aylarca beklememe rağmen ne cevap verildi nede geçici bir cihaz tahsis edildi. Not: Telefon ve mail adres bilgilerinizi vermişsiniz. Şirket mailim üzerinden onlarca mail attım, tümü personelleriniz tarafından okunmasına rağmen kesinlikle cevap verilmiyor! Ardından bi okadar da hatırlatma yazdım... Telefon ise standart cevaplar! "gönderin bakalım"...

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Hüseyin08 Eylül 2013

    Firma cevap dahi vermeye tenezzül etmiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön