13 Şubat 2013 #1629319

Teleservice 3 Aydır Cihaz Bekliyorum!

Blackberry 9900 Model telefonumu Teleservice garantili aldım. Fakat aradan yasal 20 iş günü süresini bırakın 3 ay gibi bir süre geçtiği halde halen telefonum gelmedi. Ücretimin iadesini talep ediyorum onu da geçiştiriyorlar yetkili kimse ile görüştürmüyorlar artık o telefondan hevesim kaçtı kullandığımdan çok serviste telefon kaldı.


Telefonumun ücret iadesini istiyorum yasal olarak ta gerekirse hakkımı savunacağım fakat müşterisinin ahini almayacak firma; bunun bilincinde olup ücreti kendisi iade eder.

Y.berke 169 Okunma

Cevaplar

  • Y.berke16 Eylül 2014

    Arkadaş olayın üzerinden bir seneden fazla zaman geçti, iade yaptım ve bir takım uyanıklıklarla hem distribütör hem de servisi olduğunuz firmadan millete uyanıklıklar yaptınız, farkındayız. Bundan böyle telefon alırken Teleservice olacağına hiç garantisi olmasın diyorum. En azından başımız ağrımaz, boşuna da uğraşmayız.

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön