26 Nisan 2013 #1765124

Teleservice 2 Haftadır Değişim İçin Bekletiyor!

09.04.2013 tarihinde Nokia BH-214 model bluetooth kulaklığımı müzik durdurma ve çağrı cevaplama tuşu çalışmıyor şikayeti ile Maltepe Teleservice'e bıraktım.Yapılan incelemeler neticesinde cihaz üst servis'e gönderildi.Burada da 1 hafta bekledikten sonra ayın 17sinde değişim kararı çıktığı ve Nokia'dan yeni ürün gönderimi beklendiği bilgisi ulaştı.


Anlamadığım konu şu..piyasada satışı bulunan bu ürünün tedariği 1.5 haftada yapılamaz mı? Çağrı merkezini her aradığımda ''ürün önümüzdeki hafta işlemleri tamamlanıp teslim edilecektir'' diyorlar. Ancak o ''önümüzdeki hafta'' bir türlü geçmek bilmiyor.Bu konuyu artık bir çözüme kavuşturalım rica ederim.Beklemekten sıkıldım ben.

Tekin 1.233 Okunma

Cevaplar

 • Tekin'in Teşekkür Mesajı15 Eylül 2014

  kulaklığın neye benzediğini unuttum telefonu sattım yanında hediye olarak onu da verdim 1 yıl oldu siz daha yeni dönüyorsunuz..sorunum halloldu ama nasıl çetrefilli yollardan geçtim bilseniz..Lütfen biraz daha müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak servis verin..birsürü mağdur kişi var..

 • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Tekin04 Haziran 2013

  bugün itibari ile değişim yapıldı..ancak 2. bir şok yaşadım..benim bildiğim aksesuar değişimi kapalı kutuda sıfırı ile değişim şeklinde olur..bana sadece alt bluetooth aparatını değiştirip gönderdiler.eski kulaklığımın kutusunda bir adet nokia bh -111 (değişen) bluetooth kumanda aparatı geldi..geriye kalan kulaklık şarj aleti vs hepsi eski bh-214'den kalma..ben 2 ay sadece alt aparatın değişmesini bekledim anlayacağınız..saçmalığın daniskası..sakın ola buraya cihaz teslim etmeyiniz..değişim neden bu kadar geç yapıldı diye sordum..görevli eleman yüzüme bile bakmadı..puşt..ben kurtuldum allah diğer madurlara sabır versin..

 • Tekin03 Haziran 2013

  tam 1.5 ay sonra bugün değişim yapıldığı bilgisini aldım bh-111 modeli ile..ben kurtuldum allah diğer mağdurlara sabırlar versin..

 • Tekin08 Mayıs 2013

  ben böyle sorumsuz..böyle işgüzar firma görmedim..hala bir kulaklığı temin edemediler..elim kırılsaydı da götürmeseydim teleservice'e..

 • Tekin03 Mayıs 2013

  hiçbir şekilde ilgi alaka yok..20 iş günü yarın itibari ile resmen bitiyor..50 lira için davalık mı olacağız şimdi? nokia'ya da mail atmama rağmen elle tutulur bir cevap alamadım..çok ayıp..müşteriyi bu denli enayi yerine koymak hem nokia'ya hem alman menşeili ama burada ilkokul terk insanların yönettiği teleservice'e yakışmadı..söylenecek söz bulamıyorum..

 • Tekin29 Nisan 2013

  lütfedip geri dönüş bile yapmadılar..20 iş günü cuma itibari ile doluyor..hiç üşenmem 50 lira için tüketici mahkemesinde dava açarım..müşteriyi keriz yerine koymaktan vazgeçsinler artık..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön