Teleservice Yüksek Tamir Ücreti Ve Garanti Kapsamı!

Özkan Ö. |

20. 03. 2013 de şikayetimi yazmıştım telefonun içinde ana kart yamulmuş denmişti, 22. 04. 2013'de telefonu Teleservice'den teslim aldım. arıza açıklamasında yazanları aynen yazıyorum; tus takımı çalışmıyor, tus takımı problemi, joistik tus çalışmıyor. tamir açıklamasında yazanlar; cihazınızda fiziksel hasar tespit edilmiştir. teklif edilen değişim bedeli 770 tl. dir. teklif reddedilmiştir. tamirsiz iade.

Telefon Blackberry 9300 dir. internet fiyatı yaklaşık 450 tl. dir. şu anda 450 tl. olan telefona 770 tl tamir ücreti istenmesi burası türkiye dedirten cinstendir. telefonun tuşları yerinde olup hiç açılmamıştır. ana kartı nasıl yamultayım izah etseler anlayacağım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan Ö.
  13 Mayıs
  22:06

  Firma, şikayetime 1.5 yıl sonra cevap vermiş; \"Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 no.lu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz. \" diye
  Firma hatasını telefi edecek sandım, telefon ile defalarca aradım lakin ulaşamadım, mesaj yazdım, ertesi gün bir bayan dönüş yaptı fakat olaya vakıf değil, araştırayım size tekrar dönerim dedi fakat dönüş olmadı. Üç gün sonra mesaj atmışlar \"Değerli Müşterimiz, tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  İyi Günler Dileriz\" diyerek.

  Bu servisin yüzünden ben bir telefon zarara girdim, başkaları girmesin arkadaşlar, müşteri hizmetleri hizmetleri bizleri ne zannediyor acaba! Aldığınız ürün ve daha ziyade hangi servis den garantili mutlaka bakın \" avrato TELESERVİCE\'den garantili ürünleri alarak hüsrana uğramayın.

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Özkan Ö.
  28 Temmuz
  23:16

  Bu güne kadar hiçbir girişimleri olmadı bir daha bu ürün ve servisin ürünlerini almayacağım.