Teleservice Yetkili Servis Tarafından Değiştirilen Parçanın Arızalı Çıkması!

Burak H. |

2012 yılında aldığım Sony Eurasia Xperia z (su geçirmez bir ürün) cep telefonumun, eskimeden dolayı şarj kapağı hasar gördü. Bende yetkili servis aracılığıyla ücreti karşılığı kapağı değiştirdim (1 no.lu) ancak değişen ürün farklıydı, tam kapanmıyordu, 3 gün sonra iş gezisine gittim. İş gezisinde değişen kapaktan telefonuma su kaçtı ve döndüğümün ertesi günü tekrar servise getirdim. Ancak bana kendi hatalarının olmadığını kapak kapanmıyorsa suya girmeme gerektiği söylendi. Bunun üzerine tamir için aldılar (2 no.lu) ve aynı gün servis kapandıktan sonra (20:00) onarmayacaklarını mesaj yoluyla ilettiler. Su geçirmeyen bir telefonu yetkili servis doğru onarmadı diye neden suda kullanmayayım ki?

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak H.
  04 Temmuz
  19:16

  Zaten 2400 tane şikayet olan bir firmanın teşekkür oranı yüzde 4 se, durup düşünmek lazım. Herkes mi haksız hep siz mi haklısınız acaba. Allah hiçbir işimi bir daha sizin servisinize düşürmesin.

 • Burak H.
  29 Haziran
  17:27

  Bana sızdırmazlık testi dediğiniz belgeden bir kopyada ben aldım. Testte ne yapıldı şeklinde soruma yetkili serviste kimse cevap vermedi. İsterseniz, teknik servisinizin bana verdiği belgeyi buraya ekleyebilirim. Şahsi düşüncem ki eminim bir çok kullanıcı bu şekilde düşünür, kendi değiştirdikleri parçanın hatalı çıkmasından kaynaklı sızdırmazlık raporundan geçtiğini söylemek zorundalardı. Talebim bu testin benim önümde yapılmasıydı ama o kadar ilgili bir servisiniz vardı ki, bu soruma cevap bile vermediler.

 • 25 Haziran
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız uygulanan sızdırmazlık testlerinden başarıyla geçmiş olup, Tesit edilen sıvı teması durumunun kullanıcı hatası olduğu belirlenmiştir. Üretici firma garanti şartlarına göre, garanati kapsamnda işlem sağlanamamaktadır.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice