Teleservice Yedek Parça Bekliyor Hikayesi.

Gökhan G. |

3199... . 9 takip no'lu Xperia Z cihazım 1 buçuk aydır serviste ve yedek parça bekliyor. 20 iş günü geçmesine rağmen bir tek yardımcı olan biri yok. Müşteri hizmetlerinin hiçbir yetkisi yok zaten takip numarası ile ne görüyorsanız aynısını size söyleyip kapatıyorlar. Değişim talebinde bulundum haklı olarak bu saatten sonra tamirli telefonu almayacağımı da belirttim fakat hala bekleyin diyorlar. Bana 24 saat içinde kesin bir bilgi verilmezse tüketici hakem heyetine dilekçemi yazacağım, vaktimde var öğrenciyim 3-5 ay üşenmem uğraşırım ve fatura üzerindeki 1870 TL'yi tahsil ederim. Tabiki Türkiye'de "Adalet " sadece bir bayan ismi değil ise.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  14:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice