Teleservice Xperia Z3 Telefonumun Kaydı Açılmamış?

Eren Z. |

03.04.2015 tarihinde bayiye telefonumu bıraktım cihazım su geçirdi. Teleservice gönderilmiş telefonum ve 2 haftadır hiçbir haber yok telefonumdan değişim istemiştim. 2.500 TL'ye aldığım telefon daha 2 ay oldu.
Imeı ile sorguladığımda telefonunuz kaydı bulunmamaktadır diyor.
Bir cevap bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren Z.
  21 Nisan
  22:42

  2 haftadır kaydı acılmayan telefonum pazartesi günü kaydı açılıp anakart değiştirilip, göndermiş olduğumuz adrese kargolanmış aldığım bilgiye göre. Fakat yeni telefon talep ettiğimde ise sadece anakart değiştirilmiş.

 • Eren Z.
  21 Nisan
  02:38

  Şuan sorguladığımda cihazını işlem sırasındadır diye yanıt almaktayım. Yalnız 2 Hafta geçti ve yeni kayıt açılmış cihazıma bu kadar aksak bu kadar yavaş bir garanti servisi nasıl olur anlamış değilim. Müşteri hizmeti müşteri memnuniyetini böylemi karşılıyorsunuz?

 • 20 Nisan
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice