20 Nisan 2015

Teleservice Xperia Z3 Telefonumun Kaydı Açılmamış?

03.04.2015 tarihinde bayiye telefonumu bıraktım cihazım su geçirdi. Teleservice gönderilmiş telefonum ve 2 haftadır hiçbir haber yok telefonumdan değişim istemiştim. 2.500 TL'ye aldığım telefon daha 2 ay oldu.
Imeı ile sorguladığımda telefonunuz kaydı bulunmamaktadır diyor.
Bir cevap bekliyorum.

Eren 317 Okunma

Cevaplar

  • Eren21 Nisan 2015

    2 haftadır kaydı acılmayan telefonum pazartesi günü kaydı açılıp anakart değiştirilip, göndermiş olduğumuz adrese kargolanmış aldığım bilgiye göre. Fakat yeni telefon talep ettiğimde ise sadece anakart değiştirilmiş.

  • Eren21 Nisan 2015

    Şuan sorguladığımda cihazını işlem sırasındadır diye yanıt almaktayım. Yalnız 2 Hafta geçti ve yeni kayıt açılmış cihazıma bu kadar aksak bu kadar yavaş bir garanti servisi nasıl olur anlamış değilim. Müşteri hizmeti müşteri memnuniyetini böylemi karşılıyorsunuz?

  • Teleservice Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön