Teleservice Ürün Değişimi Yapmıyor, Yanlış Bilgi Veriyor!

İlyas A. |

Gold Teknoloji Marketleri aracılığı ile almış olduğum Sony Eurasia Xperia Z2 telefonum almış oluğum tarihten 4 ay sonra birdenbire kapandı ve bir daha açılmadı. Telefonumu yine Gold Teknoloji Marketleri aracılığı ile Teleservice'e gönderdim. Gönderimin akabinde yalanlar, yanlış bilgiler silsilesi başladı. Teleservice müşteri hizmetlerini her aradığıma telefonumun yeni bir ürün ile değişim yapıldığı bilgisi verilmiş olup, telefon kayıtlarında bu görüşmeler kayıt altındadır. Telefonumun kargo durumunu öğrenmek için Gold Teknoloji Marketleri'ni aradığımda ise bana telefonun onarılıp gönderildiği bilgisi verilmiştir. Ürünümün telefon kayıtlarında söylendiği gibi yeni bir ürün ile değişimini talep ediyorum. Sitenizdeki müşteri memnuniyeti ilkelerine lütfen uyun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas A.
  30 Aralık
  00:28

  Kesinlikle Teleservice bağlantısı olan bir ürün almam. Şikayetlerin sayısı bunu açıkça gösteriyor.Sıfır müşteri memnuniyeti

 • İlyas A.
  26 Aralık
  18:36

  Çağrı merkezi çalışanlarınız ile yapılan telefon görüşmeleri neticesinde bu şekilde bilgi verilmediği açıkça ortadadır. Onarım yapıldığı bilgisini Gold Teknoloji Marketlerini aradığımda öğreniyorum. Verilen bilgiler neticesinde gereğinin yapılmasını ivedilikle talep ediyorum.

 • 26 Aralık
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz cihaz değişim durumu, satın alınma tarihi üzerinden ilk 30 gün içerisinde donanımsal arıza meydana gelen cihazlar için uygulanmaktadır. Geçen süre nedeniyle, cihazınızın anakart değişimi ile onarımı uygun görülerek bu doğrultuda işlem sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice