Teleservice Ücret İadesini Yapmadı!

Hakan K. |

20 temmuzda vermiş olduğum arızalı telefonun iadesi kararı çıktı 30 iş günü içinde telefon iadesi olmayınca bende tüketici mahkemesine başvurdum tüketici mahkemesi 20 aralıkta ücret iadesi kararı çıkardı bende bütün istediği evrakları kendilerine ulaştırdım. ama 2 aydır muhasebeye bildirdik muhasebeye bildirdik deyip duruyorlar.

7 aydır telefonsuzum bu 1 hafta içinde ücret iadesi olmazsa bir daha ki hafta 1. 5 sene önceki verdiğim paranın yasal faizini ve 7 aylık mağrudiyetimle mahkemeye başvuracağım alın siz sormadan da imei numaramı söyleyeyim.İmei: 356**301718.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Hakan K.
  19 Mart
  11:02

  4 ay geçti hala candan hanım sizle irtibata geçecekden başka bir şey demiyorlar bugün yarın ertesi gün diye erteleyip erteleyip duruyorlar bende bugün evraklarımın geri iadesini istedim o evraklarla beraber yaptığım görüşmeler sonucu icraya verip yasal faiziyle beraber alabildiğimi öğrendim o yola başvurcam ben