Teleservice Ücret İadesi Kaç Yıl Sonra Yapılacak?

İbrahim G. |

Motorola telefonuma 22.09.2014 tarihinde ücret iadesi çıktı diye mesaj geldi. Artık ücret iadesini beklemeye başladım. Haftada bir müşteri hizmetleri denilen fakat doğru dürüst hizmet verilmeyen yeri aradım. 'efendim ücret iadesi için işlem sırasındasınız en kısa zamanda iade yapılacaktır. Biz iade yapılacağı tarihi göremiyoruz. '. Cevap bu. Ya zaten onların söylediklerini ben imei no'sunu girip görüyorum. Şimdi ise tarih 11.11.2014 gösteriyor. Ne zaman yapılır veya yapılır mı? Bilen varsa söylesin. Gerçekten çok mağdur oldum çok sıkıldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  18 Kasım
  15:34

  telesevisin ücret iadesi yapması ve ilgilenmesi güzel FAKAT ZAMAN olarak çok uzun süredir ücret iadesi bekliyorum KEŞKE bir an önce iade yapılmış olsa idi tekrar teleservisi tercih edebilirdim.

 • 12 Kasım
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice