Teleservice Ücret İadesi!

Hakan Y. |

16.03.2015 tarihinde Teleservice firmasına tamir edilmek üzere cep telefonumu verdim. İşleme başlamak için 44.30 lira ücreti kredi kartıyla ödedim. Telefonumun tamirinin çok maliyetli olduğu gerekçesiyle tamir işlemini yapmadılar ve ücretin kredi kartıma iade edileceği söylendi. Aradan 2 aydan fazla süre geçmesine rağmen herhangi bir iade yapılmadı. Bu süreçte iki defa maille, bir kere de telefonla iletişime geçtim ve her seferinde iadenin en kısa sürede yapılacağı cevabını aldım. Hala herhangi bir iade yok. Mahkemede sonuçlanacak sanırım işlemim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Y.
  29 Mayıs
  16:58

  Çok gecikmeli de olsa sorunum çözüldü. Yine de böyle bir sorunun çözülmesi için 2 aydan fazla süre geçmemeliydi ve ben, birkaç defa iletişime geçmek zorunda kalmamalıydım.

 • 25 Mayıs
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice