Teleservice Telefonumu Yapmadan Gönderdi.

Harun B. |

Vatan Bilgisayar'dan aldığımız Nokia Lumia 820 markalı ürünü donma ve kamera arızası şikayetiyle gönderdiğimiz Nokia yetkili servisi Teleservice müşterisi ile dalga geçer gibi iki kere de aynı şikayetle giden (donma var ve kamera açılmıyor) ürünü sadece yazılım güncellemesi yaparak geri göndermiştir.

İlk gönderdiğimden bu yana tam 35 gün geçti halen ürünün arızası yapılmış değil. Bunu çok uyanık olmalarına bağlayarak 15 günlük arıza süresini doldurmamak için açıkçası müşteriyi geçiştirme amaçlı yaptıklarını düşünüyorum. Vatan Bilgisayar'ın bu konuda suçunun olmadığını düşünüyorum, fakat bu güne kadar devamlı Nokia kullanmama rağmen Nokia bundan sonra benim gözümde marka değeri sıfırdır.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:14

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Harun B.
  27 Ocak
  16:27

  Ben bu şirkete suç bulmuyorum. Bunlar gibi ticari ahlakı olmayan firmalarda çalışanlara acıyorum. Bu tarz firmalara göz yuman devlet yetkililerini de tebrik ediyorum.