Teleservice Telefonumu Onarmadan Teslim Ediyor!

Tunç K. |

Ekibi işi bilmiyor. Hadi bilmedin onarmadığın telefonu niye teslim ediyorsun. Hadi bozuk ve değiştirmeye karar verdin 40 gündür ne geçici bir telefon, ne yeni telefon veriyorsun, nede mantıklı bir açıklama. Birilerinin bu adamlara bizim koyun olmadığımızı göstermesi lazım.

Daha önceden herhangi birşey için tüketici hakları mahkemesine başvuru yapan oldu mu? Adamların kendisi söyledi tüketici hakları mahkemesine başvur. Yani kısacası git başımızdan bir halt yiyemezsin bekleyeceksin biz sana gel diyene kadar başka şansın yok. Biz çok güçlüyüz modundalar. Yol yordam gösteren olursa mahkemeye başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:14

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Tunç K.
  19 Ocak
  13:40

  Telefonuma kavuşamayacağımı düşünmüşdüm. Ben şanslı olanlardanmışım.Berbat bir hizmet anlayışı var. Servisdeki her 10 kişiden 5 i şikayet etmek için oradaydı. Birdaha elektronik ürün alırken servis olayını araşdıracağım. Eğer değmeyecek gibiyse garantisiz ürün alıcağım.