22 Ekim 2014

Teleservice Telefonumu Göndermiyor!

Ben Asha 311 model telefon aldım çok geçmeden karşı tarafa sesi çok az iletmeye başladı. Bunun üzerine yetkili teknik servise (Teleservice'e ) gönderdim. Gönderdiğim cihaz, arıza onarıldı denilerek geri gönderildi bana. Cihaz geldiği gibi kontrol ettim arıza aynı şekilde devam ediyordu. Yani hiç bir değişiklik yoktu. Tekrar gönderdim ve tam üst üste dört kez aynı olay devam etti. Sonra Teleservice'e bu sefer değişim için cihazı gönderdim. Normalde 20 iş günü içinde değişmesi gerekirken 30 iş günü oldu hala telefondan ses seda yok. Teleservice insanları çok mağdur ediyor.

Ziya 1.549 Okunma

Cevaplar

  • Ziya 24 Ekim 2014

    Teleservice'nin sorumsuzluğu, müşteri memnuniyeti anlayisindaki kıtlık bu mesajla bir kez daha ortaya çıkmıştır. Çünkü herkese aynı mesaji kopyala-yapıştır yapıp cevap veriyorlar. Bunu gormek için teleservice ile ilgili bir kaç şikayete ve verilen cevaplara bakmak yeterlidir.

  • Teleservice Temsilcisi24 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön