Teleservice Telefonumu 5 Seferdir Onarmıyor!

Mustafa Şükrü K. |

07.02.2014 tarihinde almış olduğum HTC ONE Mini cihazım aldığım cihazım kendiliğinden kapandı. Teleservice'e gönderdim, onarılıp gönderildiğinde cihaz titriyordu, tekrar gönderdim ve onarılıp geldi. Birkaç ay sonra cihaz tekrar titremeye başladı ve servise gönderdim bu şekilde 3 veya 4 defa gitti sonuncusunda cihaz değişimini istedim. Cihaz değişti fakat gelen cihaz kulaklık girişi bozuk geldi ve birkaç gün sonra hoparlörü bozuldu, ilk hafta HTC'ye konuyu bildirdim servise göndermemi söylediler ve gönderdim onarılmadan geldi ve kamerasını da bozdular, tekrar gönderdim her şey onarıldı fakat 1 gün sonra hoparlör yine arızalandı. Ne HTC ne Teleservice sorunumu çözmedi. Cihaz hala bozuk.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Şükrü K.
  30 Aralık
  17:12

  Teleservice benimle iletişime geçerek talebimi öğrenmedi maalesef. Ürünün kutulu değişimini istiyorum.

  Gönderdiği mesaj:
  Değerli Müşterimiz,

  yapmış olduğunuz bildirime istinaden cihazınz için detaylı inceleme takibi oluşturulmuştur. Gerekli incelemelerin sağlanarak sorunların giderilmesi için,

  cihazınızı ayrıntılı arıza bilgisi ile servis noktamıza ulaştırmanızı rica ederiz.

  İyi Günler Dileriz

 • 29 Aralık
  15:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice