Teleservice Telefonumda Çizik Var Diye Garanti Dışı Bıraktı!

Fikret T. |

Apple distribütöründen yapılan görüşmeler sonucunda cihazım da darbe (çizik) izlerine rastlanmış ve cihazım 1. 899 TL karşılığında güya garanti kapsamında ! (ne kadar komik) değişim yapılmaktadır.

Cihazım da yaşadığım problemler darbe (çizik) olamadan öncesinde de vardı ve satın aldığım Vodafone bayisinden güncelleştirme sonucunda giderilecek hata olduğu söylendi fakat cihazım da problemler devam ettiği için servise gönderdim.

Apple gibi bir markanın bu kadar tuhaf bir kural koyarak müşteri memnuniyetsizliği yaratması beni son derece sinirlendirdi ve insanların güvenerek yüksek ücret verip kaliteli marka kullanma hiç bir problem yaşamama duygusu ile aldığı cihaz elinde kalıyor. Mantıksız.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Fikret T.
  10 Haziran
  09:33

  Şikayetim konusunda yetkili firmadan hiçbir şekilde iyileştirici bir talep gelmedi aksine komik bir şekilde 1899 TL para isteyip ürünün aynısını satarak garanti uygulamaya çalışmalara sadece komik ve utanç verici...!!