Teleservice Telefonuma Yapılan İşlemleri İnternet Üzerinden Takip Edemiyorum, Müşteri Temsilcisine B

Kazım A. |

Telefonum Sony Eurasia z3 compact. Telefonumu 1 hafta arayla ikinci kez servise gönderiyorum. 2. kez göndermemin sebebi tamamen Teleservice elamanlarının özensiz çalışmasıdır. İlkinde telefonumun pil kapağının kendiliğinden çatlaması için servise göndermiştim.

Pil kapağı 1 hafta içinde garanti kapsamında değişti ve adresime telefonum gönderildi. Ancak fark ettim ki cihaz açılıp kapanırken ekran tam takılmamış. Ekranın sol üst kısmı oynuyor içine göçüp çıkıyor. Bundan dolayıda aramalarda kullanılan yakınlık sensörü çalışmıyor, görüşme sırasında ses gidip geliyor. Sağlam telefonu bozup göndermişsiniz şimdi de servisinizden haber alamıyorum. Müşteri hizmetleriniz fyasko. Şikayetçiyim

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kazım A.
  31 Ağustos
  10:38

  Bugün fark ettim ki firma bu hasar için benden 288 TL ücret talep etmiş. Üstelik kendi oluşturdukları hasar için. Saatlerce uğraşarak Ceyda Hanım adında bir müşteri temsilcilerine ulaşabildim. Hanımefendi müşteri ile konuşmaktan bihaber. Tam bir rezalet. Yarın tüketici haklarına başvurumu yapıyorum. Buraya bunu yazıyorum ki tüm arkadaşlar firma hakkında bilgi sahibi olsun.

 • 27 Ağustos
  13:59

  Değerli Müşterimiz,

  Bildirmiş olduğunuz tüm konular şikayet yönetimi sistemimizde hassasiyetle incelenmekte ve aynı hassiyette aksiyon alınmaktadır.

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için link üzerinden kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

  http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html


  Saygılarımızla,
  arvato teleservice