Teleservice Telefonuma Bahane Üretip Tamir Etmedi!

Ali T. |

01**57 seri nolu Sony Xperia X10 Mini telefonum durduk yere kapandı ve bir daha açılmadı . Açmaya çalıştım tekrar kapandı . Telefonu Teleservice servisine gönderdim; fakat telefonumda şarj soketi çatladığı gerekçesiyle 395 TL' ye aldığım telefondan , 391 TL tamir bedeli istediler.

Telefonumun şarj soketinde herhangi bir problem yoktur telefon şarj olmaktadır. Telefonumda kapanmaya başladığında şarjı tamamen doluydu ama durduk yere kapandı. Yani Teleservice'nin bana kullanıcı hatası olarak belirttiği şarj soketinde hiçbir problem yoktur , telefonu tamir etmemek için bahane üretiyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise laubali konuşmalar yaparak bana yardımcı olmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Ali T.
  04 Ekim
  13:34

  İş emri:
  AN1048136
  Kargo Giriş Tarihi:
  2013-09-06
  Kayıt Tarihi:
  2013-09-10
  Bitiş Tarihi:
  2013-09-19
  Tamir Bilgisi:
  CIHAZINIZDA KULLANIM KAYNAKLI HASAR TESPIT EDILMISTIR, Cihazinizin Onarimi Anakart Degisimiyle Mumkundur, TEKLIF EDILEN ONARIM BEDELI: 391 TL'DIR, Ucret kabulu halinde servise tekrar gonderiniz.
  Durum:
  Cihazınız 21.09.13 tarihinde kargoya teslim edilmiştir.

  kullanım kaynaklı hatanın ne olduğunu sordum şarj soketi çatlaması dediler ama benim telefonumdaki problemle hiçbir ilgisi olmayan bir cevap bu.Çünkü telefonun şarj soketinde hiç bir problem yok telefon şarj oluyor.Telefon durduk yere kendiliğinden kapandı.Şaçma sapan bahaneler üreterek telefonumu tamir etmiyorlar.Ayrıca Müşteri hizmetleri çok laubali telefonda yarım saatte bağlandım hiçbir şekilde sorunumla ilgilenmediler.