Teleservice Telefonum Sorun Bulunmadı Diyerek Geri Gönderildi!

Sertaç A. |

Sony Eurasia Xperia z3 telefon almıştım. 1 ay kullanımdan sonra hiçbir darbeye ve düşmeye maruz kalmamasına rağmen hoparlörlerinde patlama oldu ve servise gönderdim yarım yamalak tamir edip geri gönderdiler tekrardan servise geri gönderdim ve cihaz değişim talebinde bulundum. Bana yeni bir telefon yolladılar ve daha 1 hafta kullanmadan bu telefonda da hoparlörlerinde sıkıntı yaşadım ve servise geri gönderdim ve telefona istinaden para iade talebinde ya da farklı bir marka model telefon ile değişim talebim oldu fakat bana telefonumun hiç bir sorunu bulunmadığını söyleyerek geri gönderdiler. Bende para iadesi dışında telefonu kabul etmeyeceğim. 3 aydır kullanmadığım telefonun taksitini ödüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sertaç A.
  12 Mayıs
  16:30

  Telefonumu iki kere hata yoktur diye geri gönderdiniz bu çalışmayan kulaklık girişi ne oluyor acaba.

 • 11 Mayıs
  08:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice