24 Haziran 2015

Teleservice Telefonum Nerede?

1.5 - 2 aya yakın arkadaşım olan Avea servisi telefonu Teleservice şirketine gönderdi 5 aylık telefon. Ekranında arama yapıldığı zaman dalgalanma oluyor. Yapılması için ve yazılım atılması gerektiği için. Servise gönderdik. Telefon 2 aya yakın bir süredir ortada yok.

Servisi 90 216 458 97 97 bu numaradan arıyoruz ulaşamıyoruz sürekli bekletiliyoruz. Avea bayi arıyor, ulaşamıyor. IMEI numarasını isteyip saatlerce bekletiyorlar. Şu anda Avea bayisi de mağdur. Telefon sahibi olarak bende. Sakın bu şirketin adını duydunuz mu dinlenin dinlenin kaçın.

Barış 247 Okunma

Cevaplar

  • Barış05 Eylül 2015

    2500 TL'ye aldım daha 2 aylıkken servise gönderilen telefonu. Kasasında hasar var diye gönderilen. Daha halen bozuk kullanılıyor. Cünkü servisteki bey efendiler, sıfır telefonu her hangi bir telefoncuya verip tamir ettirmemi istiyorlar. Sonra garantiden cıksın ki bizde kurtulalım. Ohh ne ala sattık elinde patlasın. Öyle bir dünya yok. Parasında değilim işin 50 100 TL'lik işlem. Ama siz bu telefonları servis garantili olarak satıyorsanız. o işi yapmak zorundasınız. Ben size güvenerek alıyorum. Bu telefonu. Başka yerde yaptıracaksam 2. el alırım enayi yerine koyulup 2500 TL vermem bir telefona.

  • Barış05 Eylül 2015

    İnceleme falan yapılmamış telefona. Kasada hasar olduğu söyleniyor. Telefonumun önünde arkasında koruma camı var. Hadi diyelim celik kasası cepte durmaktan yamuldu. Ben size kasasını düzelt die göndermedim. SeS cızırtılı geliyor. Telefon görüşmesinde boğukluk yapıyor. Telefonu güncelleyin. Die gönderdik. Siz telefonu açıp ne güncelleme yapmışsınız. Ne cızırtı düzelmişsiniz. Bu işi yapmıcaksanız yapmayın. (ki bu yazıyı okuyan herez ve herkes Teleservice şirketi. Bahanelerle telefonları tamir etmeyen. Ama parasını anlaşmalı şirketlerden catır catır alan. hiçbir işe yaramayan bir şirkettir. uzak durun...)

  • Teleservice Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınza gerekli incelemeler ve bilgilendirmeler sağlanarak 12.06.2015 tarihinde, Yurtiçi kargo 305175250913 gönderi kodu ile servisimizden çıkışı sağlanmıştır. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön