Teleservice Telefonum Farklı Arızayla Geri Geldi!

Ramazan N. |

Ben HTC 816G aldım ve alalı da 1.5 ay filan olmuştu ve telefon sim kart yatağı arızası verdi ve servise gönderdik. Geldi sim kart yatağını yapıp ön ve arka kamerasını bozup göndermişler. Servisten geldiği akşamı denedim selfie çekinmek için çizik çizik şeyler geldi, arka kamerada aynısını yaptı. Gündüzleri pek belli olmuyor ama akşamları çok belli oluyor.

Ben telefonumun değişim yapılmasını istiyorum. Benden kaynaklanmayan arızalar verdi telefon o nedenle yeni telefon göndermelerini talep ediyorum. Telefonu bu Pazartesi verdim hala servise ulaşmadı bir de bu sorunum var?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan N.
  16 Mayıs
  15:07

  Dün akşama doğru telefonum serviste işleme alınmış ben değişim istiyorum bu konuda ilgilenirseniz sevinirim... Kolay gelsin.

 • 15 Mayıs
  15:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice