05 Nisan 2013

Teleservice Telefonum 3 Aydır Değişim !

21 Ocak 2013 tarihinde servise gönderdiğim, 26 Ocakta servis kaydı açılan Vodafone marka telefonumun 20 iş günü içerisinde tamir edilememesi nedeniyle, servisi arayarak kanuni haklarımdan biri olan, cihazın yenisi ile değiştirilmesi hakkımı kullanmak istediğimi belirttim. O tarihten sonra her aradığımda, cihazla ilgili değişim talebimin üretici firmaya iletildiği bilgisi verildi. Ancak cihazım hâla değiştirilmedi ve tarafıma herhangi bir ek bilgi de verilmiyor.

Ferhat 100 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat 13 Ekim 2014

  15.09.2014 tarihindeki şikayetiniz devam ediyorsa bizimle iletişime geçin mesajına istinaden firmayı belirtilen numaradan aradım ancak, böyle bir mesaj gönderildiğinden bile haberi yoktu çağrı merkezindeki yetkilinin. Araştırıp geri döneceğiz dediler sanırım hâlâ araştırıyorlar:)

 • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Ferhat 19 Şubat 2014

  Telefon kayıtlarında değişim talebime ilişkin kayıtlar varolmasına rağmen, kendi telefonum Bana tekrar gönderilene kadar Teleservice tarafından oyalandım.

 • Ferhat 25 Nisan 2013

  Telefonumu gönderdiler. Ancak defalarca arayıp kanuni hakkım olan "değişim" hakkımı kullanmak istediğimi belirtmeme rağmen yaklaşık 3 ay sonra aynı telefonu tamir edip! geri gönderdiler. Üretici firmanın cihaz değiştirmeme politikası varmışmışmış...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön