Teleservice Telefondan Haber Yok!

Hilmi A. |

A101'den telefon aldım. Almaz olaydım. 3 sonra arızalandı. Yetkili servis sorunca Teleservice'e yönlendirdiler. Cihazı 12 Mayıs'ta gönderdik. 18 Mayıs'ta bir mesaj gönderildi. O günden beri ses seda yok. İşin garip tarafı web sayfalarında verilen iletişim telefonlarını aradığınızda telesekreterle karşılaşıyorsunuz. Müşteri temsilcisi gibi karşınızda canlı muhatap yok. Telefon gitti ne zaman tamir olur ne zaman gelir ya da gelmez mi belli değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilmi A.
  19 Haziran
  16:46

  Siz anlamıyorsunuz galiba yukarıda verilen 0850 221 00 47 No.lu telefondan ulaşamıyoruz. ulaşamıyoruz. ulaşamıyoruz... ... . anlama problemi yaşıyorsanız tekrar edeyim telefonlarda telesekreter çıkıp cihazınız parça bekliyor diyor. ben canlı muhatap arıyorum. ulaşamıyoruz ulaşamıyoruz

 • 18 Haziran
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice