02 Ocak 2015

Teleservice Telefon Tamir Süresi Çok Uzun!

Avea bayisinden aldığım inTouch 2 telefonum 12 ay sonra FTM hatası vermeye başladı. Birgün telefon bu hata sonucu sadece ekranda bu hata yazılı ekrandan başka bir şey göstermez oldu. Bayiye bütün garanti belgeleri dahil tamir için gönderdim Teleservice'e göndereceğini söyledi ve bana bir belge verdi. Cihazı verdiğim tarih 25.10.2014 şu anda 2 aydan uzun bir zaman geçmesine rağmen telesekreterden sadece cihazınız parça bekliyor yanıtı alabiliyorsunuz ve bu da kaydedilmiş bir ses kaydı.

Süleyman 2.783 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

  • Süleyman02 Ocak 2015

    Aynı şikayeti Avea şirketinede yapmama rağmen bu konuyla alakalı ne bir arama bana geldi ne de bana bir email atıldı. Bu mudur kurumsal firma bu mudur satış sonrası destek teşekkür ediyoruz kendilerine kimlere güvenip kimlere güvenemeyeceğimizi bu vesilelerle anlamış oluyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön