Teleservice Telefon Aynen Geri Geldi!

Asım B. |

Teknosa'dan aldığım Asus Zenfone 5 telefonum 1 ay sonra cebimden çıkarttığımda iç ekran kırılmış vaziyette karşılaştım ekranın değişim ücretini talep ettiniz.

Bu bilgi bana Teknosa tarafından 26.12.2014 tarihinde geldi Cuma günü havale ücretini hafta tatili dolayısı ile Pazartesi yani 29.12.2014 tarihinde yatırdım. 10.01.2015 tarihinde telefonumu Teknosa'dan almaya gittiğimde cihaza hiçbir işlem yapılmamış.

Gelen formda cihazda elektronik ya da mekanik parçalar değiştirilecektir diye bir ibare söz konusu ama ücreti ödendiği halde telefon geri geliyor. Sorunumun giderilmesi, geçen süre içinde olan mağduriyetim ve ayırdığım zamanım mantıklı şekilde bir telafi edilmesini önemle rica ediyorum Teleservice'ten!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Asım B.
  22 Ocak
  23:37

  Tarafınıza mail ile ulaştım bilgi istiyorum. Telefonum halen daha yetkili serviste!

 • 13 Ocak
  08:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice