30 Ağustos 2013

Teleservice Tamir Yapmamış Ücret İstiyor!

Garanti süresi dolmadan 1 hafta önce tüm sorunlarını yazarak servise gönderdiğim HTC telefonum garantisiz olduğu söylenerek ,1 hafta bekletildikten sonra fatura örneğini göndermem ile tamir edildi. Fatura örneğiyle birlikte attığım mailde ,en önemli sorunun ekrandaki sararmalar olduğunu tekrar belirttim.

Telefon toplam 20 gün sonra geri geldi. Servis kağıdında yedek parça takıldı ,güncellemeler yapıldı yazıyordu. Telefonu kullanamaya başladıktan 1 hafta sonra ekranı daha da fazla sararma yapmaya başladı. Mail atarak sorunu belirttim . Ataşehir Teleservice'e geri göndermenizi rica ederiz diye mail geldi. Ben de gönderdim ; fakat 312 lira ücret çıkarıldı. Tamir eksik yapıldı ve mağdur edildim.

Kaan 134 Okunma

Cevaplar

  • Kaan 17 Eylül 2014

    Bravo. Çok hızlı çözüm sundunuz. 1 sene geçti üzerinden yeni cevap verdiniz

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Kaan 02 Eylül 2013

    Kendilerini tekrar aradığımda sorunun çözülmeden gönderildiğini ve artık garanti kapsamında olmadığını söylediler. Tüketici hakem heyetine gideceğimi söylediğimde oradan karar çıkarsa tamir edileceği söylendi...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön