Teleservice Tam 34 Gündür Yedek Parça Bekleniyor!

Onur A. |

09. 09. 2014 tarihinde telefonumdaki arıza nedeniyle cihazı Teleservice Necatibey Ankara şubesine götürdüm. O tarihten bu yana kontrol ediyorum ve halen yedek parça bekliyor. Yaklaşık 4-5 gün önce Teleservice müşteri hizmetlerini aradığımda durumu belirttim fakat karşımdaki bayan bana Motorola servisinin telefon numarasını vereyim şikayetinizi oraya belirtin, bizimle ilgili değil diyerek gayet rahat bir şekilde sorumluluğu üstünden atmaya çalıştı.

Ben bu telefonu size verip sözleşmeyi sizinle imzalıyorum benim muhatabım sizsiniz artık. Motorola'nın ne yaptığı beni ilgilendirmez telefonumu size verdim ben ve sizden de geri alacağım artık yeter. Gerekirse bütün hukuki yollara başvurarak!

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  15:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice