03 Eylül 2015

Teleservice Suya Dayanaklı Z1'in Arka Kapağını Açık Gönderdi!

Vodafone'dan aldığım Sony Eurasia xperia z1 arızalandı. 25.08.2015 tarihinde Bartın'dan yine Vodafone kanalı ile Teleservice'e gönderildi. 02.09.2015 tarihinde yani bugün, sözde tamir edilip gelmiş. Bayiye gittim ama telefonu görünce şaşkınlığımı gizleyemedim. Arızayı gidermek bir yana, cihazda yeni sorunlar çıkarmışlar. Arka kapağı belirgin biçimde ayrık, tırnağımla hafif çeksem çıkacak yani.

Kapağın etrafındaki su geçirmesini engelleyen lastikler dışarı taşmış. Çok özensiz biçimde kapatılmış. Fark edilebilir düzeyde yıpranmış telefon. Kapanmayan şarj kapağı değiştirilmemiş. Derhal servise gönderilmek üzere geri teslim ettim telefonu. Özetle Dimyat'a pirince giderken evdeki pirinçten olduk!

Emre 93 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildirmiş olduğunuz tüm konular şikayet yönetimi sistemimizde hassasiyetle incelenmekte ve aynı hassiyette aksiyon alınmaktadır. İletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için link üzerinden kayıt oluşturmanızı rica ederiz. http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön