Teleservice Sürekli Oyalıyor.

Ali A. |

2013 yılında Hizlial.com' dan aldığım Motorola atrix markalı telefonumu çeşitli arızalar dolayısıyla yetkili servisi olan Teleservice Maltepe şubesine 08,01,2014 tarihinde tamir edilmesi için teslim ettim. 20 iş günü kuralını ihlal ettiği için Teleservice müşteri hizmetlerini arayıp telefonumun yenisini istediğimi talep ettim. ancak aradan bir hayli zaman geçmesine ve onlarca kez aramama rağmen her defasında bana verilen cevap aynı oldu; '' Motorola'dan haber bekliyoruz. Motorola haber vermediği için size yardımcı olamıyoruz'' deniliyor. Ben öncelikle telefonumun ücretinin iadesini yada ikinci ihtimal olarak telefonumun yenisini almayı talep ediyorum. Sürekli olarak beni oyalıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Ürün İade Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:14

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Ali A.
  23 Mart
  19:04

  telefonumu aylardır alamıyorum. çok ilgisiz ve basit bir firma. kesinlikle birdaha teleservice garantili hiç bir ürün almayacağım ve alan herkese engel olacağım.

 • Ali A.
  23 Mart
  19:03

  bir daha asla teleservice garantili hiç bir ürün almayacağım