20 Temmuz 2013

Teleservice Sürekli Aynı Cevabı Veriyor!

16.06.2013 tarihinde Avea'dan kampanya dahilin de almış olduğum Nokia 720 model telefonum kutudan arızalı çıkmıştır. 2 saat sonra aldığım yere götürdüm ve değiştirmek yerine kampanyalı denilerek Teleservis denilen firmaya gönderdiler . Telefona virüs girmiş deyip geri gönderdiler. Aynı sıkıntı devam ediyordu tekrar gönderildi .

Cevap aynı : yazılım yüklendi virüs girmiş olabilir vs... 3. kez kendim verdim kargoya ve cevap aynı simkartınız veya hafıza kartınız bozuk deniliyor . Simkartımı küçük olanından yeni almıştım telefonu alırken ve hafıza kartı kullanmıyorum cihazda . Belirtmeme rağmen ve değişimini veya iadesini istediğim halde , hala aynı cevapları alıyorum.

Volkan 137 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Volkan20 Temmuz 2013

    ben sizlere özellikle ricada bulundum aramanızı numaramı kocaman yazdım ve değişim yada iade istedim siz umursamadınız eğer gene sonuç alamazsam (iadeyi gerçekleştiremezsem) mahkemeye kadar gideceğim bilginiz olsun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön