Teleservice Sürekli Aynı Cevabı Veriyor!

Volkan C. |

16.06.2013 tarihinde Avea'dan kampanya dahilin de almış olduğum Nokia 720 model telefonum kutudan arızalı çıkmıştır. 2 saat sonra aldığım yere götürdüm ve değiştirmek yerine kampanyalı denilerek Teleservis denilen firmaya gönderdiler . Telefona virüs girmiş deyip geri gönderdiler. Aynı sıkıntı devam ediyordu tekrar gönderildi .

Cevap aynı : yazılım yüklendi virüs girmiş olabilir vs... 3. kez kendim verdim kargoya ve cevap aynı simkartınız veya hafıza kartınız bozuk deniliyor . Simkartımı küçük olanından yeni almıştım telefonu alırken ve hafıza kartı kullanmıyorum cihazda . Belirtmeme rağmen ve değişimini veya iadesini istediğim halde , hala aynı cevapları alıyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Volkan C.
  20 Temmuz
  14:07

  ben sizlere özellikle ricada bulundum aramanızı numaramı kocaman yazdım ve değişim yada iade istedim siz umursamadınız eğer gene sonuç alamazsam (iadeyi gerçekleştiremezsem) mahkemeye kadar gideceğim bilginiz olsun