Teleservice Sorunu Hakkında!

Kenan A. |

22 Temmuz'da almış olduğum xperia z3 compact cep telefonunda çıkan kronik Sony Eurasia pembe ekran hatası sonucunda 23 Temmuz'da Sony Eurasia Türkiye'nin yönlendirmesi ile Teleservice'e gönderdim. Gönderdiğim ürüne değişim kararı çıktı. Ancak 9 Eylül 2015 itibari ile hiçbir şekilde bana gelen yeni ürün yok. Teleservice'i aradığınızda telefonlarına ulaşmak mümkün değil. Kendi sitelerinden bize ulaşın kaydı açtığımda "telefonu yurt dışından bekliyoruz geldiğinde göndereceğiz" diyorlar. 20 iş günü çoktan geçti. Telefon ne zaman gelecek bilen yok. Paramı geri iade istiyorum ama kale alan yok!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan A.
  09 Eylül
  14:24

  Hızlı ve kaliteli hizmetinizi görüyoruz! 23 Temmuz'dan bu yana bana telefonumun hangi tarihte teslim edileceğinin cevabını bile veremiyorsunuz! Otomatik mesaj sistemiyle cevap vererek insanları aptal yerine koymayı bırakın!

 • 09 Eylül
  14:19

  Değerli Müşterimiz,

  Bildirmiş olduğunuz tüm konular şikayet yönetimi sistemimizde hassasiyetle incelenmekte ve aynı hassiyette aksiyon alınmaktadır.

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için link üzerinden kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

  http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html


  Saygılarımızla,
  arvato teleservice