Ahmet G. Teşekkür Mesajı

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok memnunum sorunum giderildi ve iki gün içinde cihazım geldi teşekkürler Teleservice.

Teleservice Sony Eurasia Xperia Z3

Ahmet G. |

Sony Eurasia Xperia z3 marka telefonumu servise gönderdim ve sitede uzun zamandır değişim için bekliyor yazıyor. Müşteri hizmetleri yoluyla servise soru soruyorum ve hiçbir şekilde tarih vermiyorlar,iş hayatımda sürekli gün boyu her işimi telefonumdan yaptığım için işlerimde mağduriyet yaşıyorum, az kalsın işimden olacaktım.

Bugün aynı renk gelsin gelmesin önemli değil stokta sıfır değişim için hangi cihaz var ise bir an önce gelirse çok mutlu olacağım, Teleservice de çalışan Müşteri temsilcisi arkadaşlar sağ olsunlar ilgilendiler ama söylediğim gibi çok mağdur oldum, az kalsın işimden olacaktım.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  14 Haziran
  20:08

  Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok memnunum sorunum giderildi ve iki gün içinde cihazım geldi teşekkürler Teleservice.

 • 08 Haziran
  09:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice