Teleservice Sıvı Teması Sorunu!

Tamer Ö. |

16/06/2013 tarihinde Vodafone'den almış olduğum iPhone 4S 16 GB cep telefonum garantisinin bitimine 1,5 ay kala sessize alma tuşu ve bataryası arızalandı. Hemen Türkiye yetkili servisi Teleservice denilen firmaya gönderdim ve yaklaşık 4 gün sonra telefonum geldi açtığımda bir not; efendim telefonunuzda sıvı teması tespit edilmiş olup tamiri mümkün değildir 700 TL karşılığında cihazınızın değişimini yapabiliriz. Birincisi sıvı teması olmuş bir telefonu servise gönderecek kadar saf bir insan değilim. İkincisi de ben bu Teleservice denilen firma kadar yanlış firma görmedim. Ücretsiz olarak cihazımın değişimini istiyorum, hakkımı tüketici hakeminde de arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer Ö.
  16 Mayıs
  12:29

  Aradan gecen 7 güne rağmen hala 7 güne rağmen hala bir dönüş olmadı, Teleservice in müşteri memnuniyeti budur... .

 • 11 Mayıs
  09:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice