09 Temmuz 2013

Teleservice Sıfır Cihazımı Kullanamıyorum!

20 Nisan 2013'de Turkcell Göztepe Ersoy İletişim'den Sony Experia Z cep telefonu aldım. Aynı gün akşamı şarj etmediğini farkettim. 22 Nisan'da cihazı Teleservice'e kargo ile bayii gönderdi.
Telefon "kutulu olarak değiştirildi" ibaresiyle 15 gün sonra geldi. Yeni dedikleri telefonda şarj sorunu vardı, kutusu açıktı.

Eski cihazdaki koruyucu film üzerinde duruyordu, Wi-Fi ayarı ve rehberim duruyordu; yalnızca ımeı numarası değiştirilmişti. Cihaz yine şarj etmiyordu. 20 Mayısta 3. kez alındı . Servise girişi ise 28 Mayıs gözüküyor, hala serviste. Orijinal faturayı da aldılar. Değişim istediğim halde, 8 Temmuz'da yedek parça bekleniyor diyorlar. Sıfır telefon aldım, 2 aydır alo bile diyemedim.

Birsen 198 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Birsen 18 Temmuz 2013

    3 aydır beni süründüren Teleservice için ne diyebilirim? Sıfır telefonumu 3 ay boyunca hiç kullanamadım. Ve telefonda da danışacak , bilgi alacak hiç bir yetkili yok. Teleservice'i arayınca karşınıza telesekreter çıkıyor , bir "insan" ile konuşamıyorsunuz ve şikayetinizi bildirin yazılı bölüm ise hiç çalışmıyor. Bir daha Teleservice'in olduğu hiç bir mesele ile karşı karşıya kalmak istemem. Umarım bir daha hiç karşıma çıkmazlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön