21 Ocak 2014

Teleservice Servisteki Telefonumun Tamir Süresi!

Teleservice (Ankara) adresine gönderdiğim Motorola marka cep telefonum 13.12.2013 tarihinde ellerinde oldu. O günden beri cihaz takipte durumu hep yedek parça bekliyor olarak gösteriyor. Teleservice yaptığım bütün görüşmeler de bana hep geçiştirici cevaplar verdiler. Ayrıca yasal haklarımı kullanabileceğimi dile getirdiğimde de elime bir şey geçmeyeceğini canları isterse gönderecekleri şeklinde imalar sezinledim.

Zaten müşteri hizmetlerini ne kadar arasam arayım telefona çıkmıyorlar, akşam üstü 4.30'dan sonra beni arıyorlar. Neden telefonlara çıkılmıyor, bu işte bir sorun olduğunu gösteriyor.

Tanju 100 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Tanju22 Ocak 2014

    Dün telefonla görüştüm, görüştüğüm bayan yedek parça kendilerine ulaşmadığı için ellerinden gelen bir şey olmadığını söyleyip yasal onarımın süresinin yedek parça ellerine geçince başlayacağını ima etti. Böyle bir saçmalık var mı? Yedek parçayı dışarıdan alıp yetkili servise mi gönderseydim? TELESERVİCE internetde yazılan yorumları haklı çıkarıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön