Teleservice Servis Sürecinde Mağdur Ediyor.

Mehmet T. |

Vodafone'dan HTC Desire 816 model cihaz aldım ertesi gün mikrofonu bozuldu servise gönderdim 20 günde anca geldi ve bırakın tamiri, cihaz değişimini cihaz format bile atılmamış ama servis fişinde fonksiyon ayarı yapıldı filan yazıyordu geldikten 2 gün sonra aynı arızayı tekrarladı yine ve cihazı 10.12.2014 de tekrar gönderdim son iki gündür bilgi almak için telefon açıyorum ve bana cihazınızın kaydı yapılmamış gelmemiş daha deniyor ya 8 gün olmuş daha cihaz ulaşmamış oraya. Bu defa da aynı şekilde gelirse artık tüketici haklarına başvuracağım dilekçe mi dahi hazırladım artık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet T.
  02 Ocak
  01:08

  Bu kadar kötü hizmet veren bi firma daha olamaz .

 • Mehmet T.
  22 Aralık
  23:29

  Ben sorunum çözülmesini istiyorum cihazı göndereli 12 gün oldu daha bugün geldi mesj cihaz servise alınmıştır diye ya bn 24 ay taahhüt veripde aldım o cihazı biraz daha özen gösterilmesini istiyorum .

 • 22 Aralık
  13:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice