Teleservice Sağlam Ekranım Servisten Bozuk Geldi!

Mustafa A. |

27.01.2015 tarihinde 320902156 iş emri ile verdiğim telefondan şikayetlerim; Ekranın arkasındaki karanlıkta görülen lekeler, telefon donması idi. Tamirden sonra elime ulaşan telefonda ekranın arkasındaki lekeler aynen duruyor, telefon aynı şekilde donmaya devam ediyordu. Buna ek olarak tamamen Teleservice personelinin hatası sonucu oluşan, ekranda iki adet nokta kadar ışık sızması ile telefonum bana geri verildi!

13.02.2015 tarihinde 321043556 iş emri ile tekrar servise götürdüm. Olayı anlattım ışık sızmalarının giderilmesini istedim. Hiçbir şey yapılmadı ve "sistem güncellemesi" yapılıp telefonum geri gönderildi. Teleservice personeli ekranımı mahvetti ve hiçbir şey yapmıyor!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  11 Mart
  22:19

  Şikayetimin üstünden kaç gün geçmesine rağmen tarafıma hala herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Bu kadar ilgisizlik görmedim!

 • Mustafa A.
  01 Mart
  21:59

  Şikayetim ile ilgili tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Şuan telefonumun garantisi bitti. Elimde teleservicenin bozduğu ekranla kala kaldım. Bir daha Teleservice garantili bir cihaz almayacağım. Bu kadar sorumsuz, bilinçsiz çalışan bir firma daha olamaz!

 • 23 Şubat
  13:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice