20 Ağustos 2015

Teleservice Parça Fiyatı...

Telefonla bir türlü ulaşamadığım müşteri hizmetleri ve e-posta yoluyla aldığım saçma sapan mailler yüzünden bu şikayeti bildiriyorum.

18.08.2015 ve 19.08.2015 tarihinde göndermiş olduğum bir e-postaya karşılık saçma sapan bir cevap döndüler. Sadece bir fiyat istedim. Lütfen buna karşılık olarak. İletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında size daha hızlı ve kaliteli
hizmet verebilmemiz için link üzerinden kayıt oluşturmanızı rica ederiz, şeklinde cevap dönmeyin. Eğer becerebilirseniz telefonum sistemde kayıtlı. Bana o numaradan ulaşabilirsiniz.

Fatih 400 Okunma

Cevaplar

  • Fatih25 Ağustos 2015

    Şikayetim üzerinden 5 gün geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Ayrıca [email protected] e-posta adresine göndermiş olduğum her türlü mesaja karşılık sizden aldığım cevap aynı "Satış kanalımızın bulunmaması nedeni ile fiyat listemiz bulunmamaktadır. " şeklinde. Ayrıca vermiş olduğunuz 0850 221 00 47 No.lu hattı defalarca aramama rağmen bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamadım ve sürekli servis form numarası şeklinde bir bilgi istiyor. Eğer bana fiyat vermeyecekseniz bu şikayetime aynı cevapları yazıp durmayınız. Çünkü aynı şekilde şikayetlerime devam edeceğim.

  • Teleservice Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön