Teleservice Olmayan Arıza İle Geri Gelen Telefon!

Tolga D. |

27/09/2014 Tarihinde HTC One M7 model telefonumu Teleservice Avea aracılığı ile gönderdim. Cihazımın arızalarını aynen yazıyorum. Kulaklık arızası, kamera akşam çekimlerinde pembeleşmesi ve şarj kablosunda temassızlık özellikle belirtmek isterim ki şarj kablosu.

22/10/2014 Tarihinde cihazımı Avea bayi sine cihazımı almaya gittiğimde kulaklık ve şarj kablosu olduğu arızaları ile geri dönmüş fazlalık olarak da ses açma kapa tuşlarında bariz bir açıklık olarak tarafımdan ve çalışanlar tarafından tespit edilmiştir.

Cihazı kabul etmeden geri gönderdim. Şimdi soruyorum cihazım 21 iş günü içerinde yapılabilecek mi yoksa 21 iş günü tekrar mı başlayacak? Bu süre zarfında mağduriyet nasıl giderilecek?

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice