Teleservice Müşteri Mağduriyeti mi Müşteri Memnuniyeti mi?

Bülent Ç. |

Avea TR Black model telefonumu 11.05.2014 tarihinde sim kartı günlük 10-15 kez görmüyor diye servise gönderdim. Firma arıza görülmemiştir diye telefon geri geldi. Telefon bu seferde kilitleniyor ve açılmıyordu. Tekrar gönderdim 24.11.2014'de yine arıza görülmemiştir diye tarafıma gönderildi. Ancak yine telefon ana ekran girmiyor ve açılış ekranında kalıyordu. Sim kartı görmüyor diye çalışır halde gönderdiğim telefonum artık ana ekrana girmeyen bir telefon olmuştu. 24.11.2014 tarihi itibarı ile telefonu tekrar gönderdim. Telefonu 3. gönderişim memnuniyet adına değiştirilmesini bekliyorum. Kargodan teslim aldıkları cihazı 1 hafta sistemlerine giriş yapmıyorlar.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Ç.
  01 Nisan
  17:37

  Şimdi servisinizdeki telefonumla ilgili bilgi almak için firmanı aradım sesli yanıtta bana cihazın mekanik tamir gördüğü belirtildi. Ayıp ayıp ben ürünü size 4 kere gönderdim siz ne tamirinden bahsediyorsunuz sakın ürünü değiştirmeden göndermeyin. Bu ne saygısızlık. Bir ürün 4 kere arızalanıp servise gönderilirse tamir mi edilir yoksa değiştirilirmi. Siz hangi mantığın tezahürüsünüz. Bu ürün değişmeze tüketici mahkemesine baş vuracağım

 • Bülent Ç.
  29 Kasım
  09:21

  SÜTTEN AĞZIM FENA YANDI,BUZ DOLABINDAN ÇIKARDIĞIM YOĞURDU DAHİ ÜFLEEREK YEMRİM ARTIK.TELESERVİCEMİ ASLA ASLA BİR DAHA ÜRÜN ALMAM ORDAN.

 • Bülent Ç.
  29 Kasım
  08:06

  Hala tarafıma bir bilgi verilmedi.

 • Bülent Ç.
  27 Kasım
  13:35

  ürünüm hakkındaki son gelişmeleri bidirmenizi rica ederim.Size bir türlü ulaşamadığım için buradan bilgi alalım bari

 • 26 Kasım
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, musterihizmetleri@teleservice.com e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  arvato teleservice